روش‌های پرداخت

آپادانامارکت جهت اطمینان و آسایش شما عزیزان، دو روش برای پرداخت‌های شما قرار داده است:


۱– پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی
همگی کاربران آپادانا مارکت می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی عضو شتاب در سایت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ، به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید:
الف) شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی (این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.)
ب) رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.)
ج) CVV2: این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
د) تاریخ انقضا هم روی کارت‌های بانکی درج شده‌است.

٢- پرداخت مستقیم بانکی(کارت به کارت/ انتقال وجه پایا)
کاربرانی که امکان پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به صورت آنلاین را ندارند، می‌توانند پس از ثبت سفارش ، وجه سفارش را به شماره کارت و یا شماره شبای بانکی فروشگاه که به آنها نمایش داده‌ می‌شود، کارت به کارت یا پایا نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) ، کارت به کارت اینترنتی و یا اپلیکیشن‌های موبایلی استفاده کرد.
خواهشمند است از شماره سفارش خود بعنوان کد “ارجاع پرداخت” استفاده کنید. لطفا رسید پرداختی را پس از کارت به کارت یا انتقال وجه پایا، نزد خود نگه داشته و سپس تصویر آن را از طریق چت آنلاین برای کارشناسان فروش ارسال و پرداخت و شماره سفارش خود را اطلاع‌رسانی فرمایید.
به دلیل اینکه در روش انتقال وجه پایا، مبلغ حدود یک روز کاری بعد به حساب آپادانا مارکت واریز می شود، سفارش شما تا آن زمان در مرحله پردازش باقی مانده و پس از واریز شدن مبلغ سفارش به حساب ما، سفارش تایید و وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال خواهد شد.جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
قیمتهای سایت در حال به‌روز رسانی می باشد. لطفاً برای ثبت سفارش با پشتیبانی فروش تماس حاصل فرمایید.
+